Gönderen Konu: ADNAC-Adana Çimento (C)  (Okunma sayısı 3158 defa)

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ADNAC-Adana Çimento (C)
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2012, 22:57:18 »
Merhaba adnac hakkında bilgi  isiyorum uzun zamandır bende 1.20 olucak diye duymuştum ancak 0.96 danaldım  0.77 düştü  şu an ki durum neyi gösteriyor

Bu durumda bekleyelim ama söyle bir durum olmuştu ben 0.81 den almıştım sonra 1 lere kadar çıktı bana kısa vadede 1.20 aşacağı söylendi 1.96 yeniden aldım aldıktan sonra sürekli düştü bu dediğiniz çıkış olabilirmi yani seneye kadar yolumuz var gibimi duruyor
sirket karlı  ve her aralıkta baslar hareket subatın sonuna kadar 1  ve ya 1,20 civarını görür . simdi yükselislerde basabas ya kurtardın kurtardın yada seneye kalır
maliyet düsürmeni tavsiye ederim
mayıs ayında nakit ve bedelsiz verir onlarlarad maliyeti düsürmüs olursun hiç ellemesene 2 senede %50 kar etmis oluyorsun bedelsizden otomatik öyle bi sirket
adana c
evladiyelik aslında

erkutnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2011, 11:39:56 »
Merhaba adnac hakkında bilgi  isiyorum uzun zamandır bende 1.20 olucak diye duymuştum ancak 0.96 danaldım  0.77 düştü  şu an ki durum neyi gösteriyor

Bu durumda bekleyelim ama söyle bir durum olmuştu ben 0.81 den almıştım sonra 1 lere kadar çıktı bana kısa vadede 1.20 aşacağı söylendi 1.96 yeniden aldım aldıktan sonra sürekli düştü bu dediğiniz çıkış olabilirmi yani seneye kadar yolumuz var gibimi duruyor

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2011, 23:23:26 »
adanac yılda 1-2 kes yükselir ama sağlam gider bedelsiz verirken ve nakit verirken
onun haricinde destekdirenç endekt durumna göre hareket eder
hisse uzun vadede hiç kaybetmeyen cinsten
ve düzenli olarak her sene bedelsizin nakitini verir evladiyelik hisse

erkutnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2011, 17:23:43 »
Merhaba adnac hakkında bilgi  isiyorum uzun zamandır bende 1.20 olucak diye duymuştum ancak 0.96 danaldım  0.77 düştü  şu an ki durum neyi gösteriyor

MAC-D

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • BORSA TİLKİSİ
ADNAC-Adana Çimento (C)
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2011, 20:23:29 »
ADNAC-Adana Çimento (C)
Yazdıklarımızın hiçbirisi Yatırım tavsiyesi değildir....