Gönderen Konu: ADNAC-Adana Çimento (C)  (Okunma sayısı 3372 defa)

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: ADNAC-Adana Çimento (C)
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2012, 22:57:18 »
Merhaba adnac hakk?nda bilgi  isiyorum uzun zamand?r bende 1.20 olucak diye duymu?tum ancak 0.96 danald?m  0.77 dü?tü  ?u an ki durum neyi gösteriyor

Bu durumda bekleyelim ama söyle bir durum olmu?tu ben 0.81 den alm??t?m sonra 1 lere kadar ç?kt? bana k?sa vadede 1.20 a?aca?? söylendi 1.96 yeniden ald?m ald?ktan sonra sürekli dü?tü bu dedi?iniz ç?k?? olabilirmi yani seneye kadar yolumuz var gibimi duruyor
sirket karl?  ve her aral?kta baslar hareket subat?n sonuna kadar 1  ve ya 1,20 civar?n? görür . simdi yükselislerde basabas ya kurtard?n kurtard?n yada seneye kal?r
maliyet düsürmeni tavsiye ederim
may?s ay?nda nakit ve bedelsiz verir onlarlarad maliyeti düsürmüs olursun hiç ellemesene 2 senede %50 kar etmis oluyorsun bedelsizden otomatik öyle bi sirket
adana c
evladiyelik asl?nda

erkutnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2011, 11:39:56 »
Merhaba adnac hakk?nda bilgi  isiyorum uzun zamand?r bende 1.20 olucak diye duymu?tum ancak 0.96 danald?m  0.77 dü?tü  ?u an ki durum neyi gösteriyor

Bu durumda bekleyelim ama söyle bir durum olmu?tu ben 0.81 den alm??t?m sonra 1 lere kadar ç?kt? bana k?sa vadede 1.20 a?aca?? söylendi 1.96 yeniden ald?m ald?ktan sonra sürekli dü?tü bu dedi?iniz ç?k?? olabilirmi yani seneye kadar yolumuz var gibimi duruyor

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Temmuz 2011, 23:23:26 »
adanac y?lda 1-2 kes yükselir ama sa?lam gider bedelsiz verirken ve nakit verirken
onun haricinde destekdirenç endekt durumna göre hareket eder
hisse uzun vadede hiç kaybetmeyen cinsten
ve düzenli olarak her sene bedelsizin nakitini verir evladiyelik hisse

erkutnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2011, 17:23:43 »
Merhaba adnac hakk?nda bilgi  isiyorum uzun zamand?r bende 1.20 olucak diye duymu?tum ancak 0.96 danald?m  0.77 dü?tü  ?u an ki durum neyi gösteriyor

MAC-D

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • BORSA TiLKiSi
ADNAC-Adana Çimento (C)
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2011, 20:23:29 »
ADNAC-Adana Çimento (C)
Yazdiklar?m?z?n hiçbirisi Yat?r?m tavsiyesi de?ildir....