Gönderen Konu: META STOKTA EXPLORER KULLANIMI  (Okunma sayısı 3561 defa)

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: META STOKTA EXPLORER KULLANIMI
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2011, 22:57:45 »
The Explorer™ (Gezgin)
Kendi al?m-sat?m sisteminize göre piyasalar? tara***** kazand?rma potansiyeli olan hisseleri bulur.
Kazand?rma potansiyeli olan hisseleri Explorer'la bulun.
En önemli al?m-sat?m f?rsatlar?n? bulmak, ancak belirli kriterlere göre tüm hisseleri kar?? kar?? taramakla mümkündür. Bu büyük bir i?tir ve tek ba??n?za yapman?z neredeyse olanaks?zd?r. MetaStock Professional içinde gelen Explorer (Gezgin) için bu i? çocuk oyunca??d?r.
Sadece Explorer'a hangi kriterlerde hisselere bakmak istedi?inizi söyleyin yeter. O, arka planda (di?er i?leri yapabilmeniz için bilgisayar?n?z? bo? b?rakarak) sessizce çal??arak, binlerce hisse senedini sizin için inceler ve vermi? oldu?unuz kriterlere uygun hisseleri bulur.
Explorer'la ayr?ca en favori indikatörlerinizin de?erlerini hesaplatabilir; kazand?rma potansiyeli olan hisseleri listeleyebilir; en fazla artan, azalan, i?lem gören hisseleri bulabilir veya günlük al?m-sat?m sinyalleri üretebilirsiniz. Ve tüm bunlar? kendi belirlemi? oldu?unuz kriterlere göre yapars?n?z.
E?er haz?rsan?z, Explorer daha pek çok ?ey yapabilir…
Örne?in, Explorer birden fazla ke?fi ayn? anda yapabilir. Üç de?i?ik arama ?eklinden birini seçebilirsiniz:

Explorer'a ba?ka bir ke?fin sonucuna göre ke?if yapt?rabilirsiniz,
Bütün ke?ifleri tek hisse senedi listesine uygulayabilirsiniz,
Her ke?if için ayr? hisse listesi kullanabilirsiniz.
Siz de Explorer'la "kazananlar" aras?na kat?l?n!

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2011, 22:45:00 »
hocam slm, ben ms 11 i kurdum, fakat activite cod yok. Yard?mc? olursan?z sevinirim.
msn den denk gelince kilidi  çözelim

hcirit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2011, 10:57:02 »
hocam slm, ben ms 11 i kurdum, fakat activite cod yok. Yard?mc? olursan?z sevinirim.

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
META STOKTA EXPLORER KULLANIMI
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2011, 09:06:46 »
BURADA EXPLORER? NASIL KULLNAACA?IMIZ VE VE NASIL FORMÜL OLASTURUP TARAMA YAPACA?IMIZ ANLATILACAK