Gönderen Konu: META STOKTA EXPLORER KULLANIMI  (Okunma sayısı 3400 defa)

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: META STOKTA EXPLORER KULLANIMI
« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2011, 22:57:45 »
The Explorer™ (Gezgin)
Kendi alım-satım sisteminize göre piyasaları tara***** kazandırma potansiyeli olan hisseleri bulur.
Kazandırma potansiyeli olan hisseleri Explorer'la bulun.
En önemli alım-satım fırsatlarını bulmak, ancak belirli kriterlere göre tüm hisseleri karış karış taramakla mümkündür. Bu büyük bir iştir ve tek başınıza yapmanız neredeyse olanaksızdır. MetaStock Professional içinde gelen Explorer (Gezgin) için bu iş çocuk oyuncağıdır.
Sadece Explorer'a hangi kriterlerde hisselere bakmak istediğinizi söyleyin yeter. O, arka planda (diğer işleri yapabilmeniz için bilgisayarınızı boş bırakarak) sessizce çalışarak, binlerce hisse senedini sizin için inceler ve vermiş olduğunuz kriterlere uygun hisseleri bulur.
Explorer'la ayrıca en favori indikatörlerinizin değerlerini hesaplatabilir; kazandırma potansiyeli olan hisseleri listeleyebilir; en fazla artan, azalan, işlem gören hisseleri bulabilir veya günlük alım-satım sinyalleri üretebilirsiniz. Ve tüm bunları kendi belirlemiş olduğunuz kriterlere göre yaparsınız.
Eğer hazırsanız, Explorer daha pek çok şey yapabilir…
Örneğin, Explorer birden fazla keşfi aynı anda yapabilir. Üç değişik arama şeklinden birini seçebilirsiniz:

Explorer'a başka bir keşfin sonucuna göre keşif yaptırabilirsiniz,
Bütün keşifleri tek hisse senedi listesine uygulayabilirsiniz,
Her keşif için ayrı hisse listesi kullanabilirsiniz.
Siz de Explorer'la "kazananlar" arasına katılın!

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2011, 22:45:00 »
hocam slm, ben ms 11 i kurdum, fakat activite cod yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
msn den denk gelince kilidi  çözelim

hcirit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2011, 10:57:02 »
hocam slm, ben ms 11 i kurdum, fakat activite cod yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

borsa-tilkisi

• borsa tilkisi
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
META STOKTA EXPLORER KULLANIMI
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2011, 09:06:46 »
BURADA EXPLORERİ NASIL KULLNAACAĞIMIZ VE VE NASIL FORMÜL OLASTURUP TARAMA YAPACAĞIMIZ ANLATILACAK